PASTA NA ŠKRABANCE - QUIXX SCRATCH REMOVER 2X25 g

Na odstránenie jemných a stred hlbokých škrabancov.

Dostupnosť Skladom
€14,50 –35 % €9,40
PASTA NA ŠKRABANCE - QUIXX SCRATCH REMOVER 2X25 g
Quixx odstraňovač škrabancov 800x800
€14,50 –35 %
Ebook zdarma
Ebook zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu

V tomto videu sú prezentované produkty Pasta na škrabance Quixx paint scratch remover a Pero na opravu laku Quixx paint repair pen.

 

Pasta na škrabance Quixx Scratch Remover:

  • odstraňuje jemné a stredne hlboké škrabance rýchlo a spoľahlivo
  • vhodný na bežné aj metalické farby
  • použitie na autá, motorky, karavany a lode
  • vyvinutá v Nemecku

Pasta na škrabance QUIXX je z kategórie „urob si sám“. Ponúkame ich našim zákazníkom ako najmenej náročný spôsob opravy laku, ktorý zvládne aj menej zručný laik a človek, ktorý nemá k dispozícii špeciálne náradie na profesionálnu opravu laku.

Pasta na škrabance QUIXX Scratch Remover  je certifikovaná nemeckým ústavom TÜV a DEKRA

Efektívnosť produktu bola uznaná nemeckým inštitútom TUV a DEKRA na základe splnenia prísnych testovacích procedúr.

Návod na použitie

  1. Naneste QUIXX POLISH (tuba č. 1) na poškriabanú plochu. Následne použite priloženú handričku a leštite asi 1-2 minúty pod tlakom v pravouhlom smere ku škrabancom. Zvyšky odstráňte vlhkou tkaninou. Ak je škrabanec po finálnom vyleštení stále viditeľný, zopakujte krok 1.
  2. Naneste QUIXX FINISH (tuba č. 2) a leštite ošetrovanú plochu do vysokého finálneho lesku. Hlboké škrabance pred krom 1 predbežne jemne vybrúste na mokro priloženým špeciálnym brúsnym papierom (zrnitosť 3000) a vodou (max. 15 sekúnd). Nebrúste až na základný náter!

POZOR: Používajte len podľa návodu! Nie je vhodné na extrémne hlboké škrabance, ktoré môžu prenikať k základnému náteru. Tu je potrebné najprv použiť vhodnú korekčnú farbu podľa kódu farby vášho auta. Ak sú škrabance mierne a lak je odolný voči poškriabaniu (nano-laky), použite iba QUIXX FINISH tuba č. 2.

Upozornenie

Niektoré škrabance môžu byť príliš hlboké na to, aby sa dali odstrániť iba použitím výrobkov Quixx a treba použiť aj špeciálnu korekčnú farbu podľa kódu farby auta. Informujte sa u predajcu vozidiel.

V prípade, že pri príliš hlbokých škrabancoch nepoužijete korekčné farby, pasta na škrabance Quixx Scratch Remover vylepší vzhľad škrabanca, ale úplne ho neodstránia. 

obrázok náš tip

Pre správny postup pri odstraňovaní škrabancov si prosím pozrite hore uvedené video pripravené Auto žurnálom.

Určenie typu poškodenia laku

Urcenie hlbky skrabanca